Upravit stránku

Interiérové kompaktní desky jsou vysokotlaké strukturální lamináty složené z několika vrstev jádrového papíru s dekoračním papírem impregnovaným pryskyřicí na povrchu. Jejich dlouhá životnost, konstrukční pevnost a odolnost proti vlhkosti jsou ideálními vlastnostmi pro interiéry a komerční prostory s náročnými provozními podmínkami.

VYUŽITÍ:
  • vybavení obchodů
  • dělící stěny
  • sanitární a nemocniční oblast
  • šatní skříňky
DEKORY:

KRONOSPAN

KRONOART je nová generace prvotřídních architektonických fasád. Obkladové desky jsou tvořeny strukturovaným laminátem lisovaným pod vysokým tlakem, který nabízí neomezené možnosti různých vzorů. Nepřekonatelná trvanlivost výrobků Kronoart vychází z technologie uzavřeného povrchu pokrytého vrstvou vysoce trvanlivého nátěru. Tato kombinace přináší řadu výhod včetně mimořádné odolnosti proti nárazu, skvrnám a povětrnostním podmínkám. Tento povrch se také velmi snadno čistí a udržuje. Kronoart obsahuje 75 nových dekorů, které byly vyvinuty v souladu s aktuálními trendy a ve spolupráci s některými předními světovými designéry a architekty. Desky mají oboustrannou ochranu proti UV záření.

DEKORY:

KRONOSPAN

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA KOMPAKTŮ - okamžitý odběr:

Kompaktní deska - exterier, UV folie, hnědé jádro, dekor RAL 1014 - světle žlutá (vanilka), I.jakost, vhodné využití: balkonová zábradlí, fasádní obklady apod.
s. 8 mm          f. 1805x1250 mm         
s. 8 mm          f. 1775x1250 mm         
s. 8 mm          f. 1665x1250 mm         
Cena dohodou, info na prodejně - 606 962 046